Od roku 2023 byl spuštěn nový reservační systém.

Své rezervace je možno objednat na níže uvedeném odkazu:

horsesdubany.reservio.com

Pravidla přihlašování

Obecná pravidla pro všechny rezervace: 

  • V případě volné kapacity se lze přihlásit nejpozději v den konání (doporučuji i telefonicky ověřit volné místo). Odhlášení je možné nejpozději 2 dny před událostí, jinak bude účtován rezervační poplatek 200 Kč (za rezervaci koně pro daného jezdce), v případě nepředvídatelných událostí lze rezervaci zrušit telefonicky bez poplatku (např. náhlá nemoc, úraz, individuálně vyřešíme, může se stát cokoliv...).

Individuální ježdění:

  • Zde se lze v případě zájmu může rezervovat kdokoliv - kdykoliv. (Pouze limitováno pouze pony/velký, pony - primárně dítě nebo drobný dospělý, velký - váhová kategorií jezdců do 65 kg). V případě přihlášení "na poslední chvíli" doporučuji telefonicky ověřit.

Týdenní plán pony/velký: 

  • Tyto termíny jsou primárně určeny jezdcům, kteří mají předem smluvně domluvenou docházku na daný den v týdnu (mají pro tyto dny rezervované koníky). Rezervace je nutné udělat co nejdříve, tzn. nejpozději 7 dní předem, ve vypsaných termínech. O plánované nepřítomnosti je nezbytné informovat co nejřdíve - telefonicky / zprávou (plánovaná nemožnost docházky), jinak bude účtován rezervační poplatek 200 Kč (2 dny před událostí, dle obecných pravidel). V případě náhlé a nenadálé neúčasti nebo naopak dlouhodobé neúčasti řešíme situaci individuálně. 
  • Pokud v těchto termínech není naplněna kapacita, lze se kdykoliv přihlásit do dané kategorie (doporučuji telefonické ověření, a to především v případě začátečníků).

Víkendové ježdění pokročilý:

  • Jedná se o nepravidelně vypsané termíny, na které se lze libovolně přihlašovat.

Upřesnění pojmů začátečník/pokročilý:

  • Začátečník - začínající jezdec, který který se učí samostatně řídit koně ve všech chodech.
  • Pokročilý - po vyzkoušení jezdce, který zvládně sámostatně řidit i připravit koně stanovíme, že se může rezervovat do skupiny pokročilých jezdců.
Pomocníci, vlastní koníci: soukromé, nelze přihlašovat bez předchozí domluvy.
 

Prihlášením termínu v rezervačního systému dáváte souhlas s pravidly prihlašování, tedy i podmínkami rezevačního poplatku.

https://horsesdubany.reservio.com

Kontakt

Stáj HorsesDubany
Dubany 94
530 02 Pardubice
FB : https://www.facebook.com/groups/1227581850618614/

723 984 372, 724 508 230

© 2013 Všechna práva vyhrazena.