Produkty

 • Pravidelné ježdění - kroužek / týdenní plán Pravidelné ježdění - kroužek / týdenní plán

  Ježdění na koních v pravidelných předem domluvených termínech - Kroužek / týdenní plán. Kroužek je rozdělen pro začátečníky a pro pokročilé. V případě pokročilých má každý jezdec rezervovaného svého koně. Ježdění je ve skupinkách. Délka trvání 90 až 120 minut především dle počasí. Náplní je příprava svěho koně, cca 50 minut jízdy na jízdárně (v terénu), procházka či práce ze země s koněm a následné odsedlání, nakrmení koně... Jezdec se tedy učí krom jízdy na koni i péče o koně,...

 • Individuální jízda na koni Individuální jízda na koni

  Jízda na koni ve vypsaných termínech pro individuální trénink, pouze jeden jezdec a jeden kůň (v případě domluvy a stejných zkušenností jezdců lze nevyýšit kapacitu pro dva jezdce i koně). Standartní délka trvání 60 minut, včetně příparvy koně, samotná jízda cca 50 minut. Nově lze i kratší verzi v délce trvání 30 minut. Vhodné pro začátečníky nebo ke zdokonalení jízdy v rámci individuálního přístupu.

 • Procházka na koni Procházka na koni

  Jízda na koni v terénu, pro nejmenší s vodičem, pro méně zkušené jezdce s vodičem, ale i pro samostatné jezdce. Délka trvání cca 60 minut dle dohody. Jezdec se případně okrajově seznámí s přípravou koně nebo péčí o koně po jízdě. Pozor - z pravidla počítejte s vyšší časovou náročností :-)  

 • Ustájení - boxové / venkovní Ustájení - boxové / venkovní

  Ustajení koní v boxe (3,5x3m / 4x3m) v režimu 12/12 nebo dle předem domluveného režimu, dle smluvní dohody. Venkovní ustájení koní v režimu 24/7 s přístřešeky, nosnstop senem a vodou, lizem, letní a zimní výběh (s částečným zpevnění). V tuto chvíli jsou volné k pronájmu 1-2 boxy (dle požadavků a dohody).

 • Pronájem jízdárny Pronájem jízdárny

  Máte možnost si pronajmout osvětlenou pískovou jízdárnu (včetně skokového materiálu) či travnatou jízdárnu anebo ohraničenou kruhovou pískovou jízdárnu.

 • Pronájem přepravníku pro koně Pronájem přepravníku pro koně

  Možnonst pronájmu přepravníku pro 2 koně. Celková hmostnost 2t.

 • Semináře, kurzy, soustředění a tábory

  pořádáme semináře, kurzy, soustředění ale i tábory a další možnosti vzdělávání a využití volnočasových aktivit nejen pro pokročilé a začátečníky.  

Kontakt

Stáj HorsesDubany
Dubany 94
530 02 Pardubice
FB : https://www.facebook.com/groups/1227581850618614/

723 984 372, 724 508 230

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode