Produkty

 • Ježdění pokročilí - skupinové ježdění Ježdění pokročilí - skupinové ježdění

  Skupinové ježdění pokročilých jezdců, kteří zvládají samostatně koně minimálně krok, klus, případně i cval. Vhodné pro děti z kroužků (lze přihlásit i jako náhradní hodina v případě absence) či k doplnění individuáních jízd. Hodina je uzpůsobena dle schopností všech jezdců. Ježdění na jízdarně - drezurní cviky, kavaletová práce, menší skoky, případně terén dle povrchu a schopností - krok, klus, cval. 

 • Pravidelné ježdění - kroužek / týdenní plán Pravidelné ježdění - kroužek / týdenní plán

  Ježdění na koních v pravidelných předem domluvených termínech - Kroužek / týdenní plán. Kroužek je rozdělen pro začátečníky a pro pokročilé. V případě pokročilých má každý jezdec rezervovaného svého koně. Ježdění je ve skupinkách. Délka trvání 90 až 120 minut především dle počasí. Náplní je příprava daného koně, cca 35-50 minut jízdy na jízdárně/v terénu nebo procházka či práce ze země s koněm a následné odsedlání, nakrmení koně (sestaveno dle dovedností jezdce). Jezdec se tedy učí...

 • Individuální jízda na koni Individuální jízda na koni

  Jízda na koni ve vypsaných termínech pro individuální trénink, max 2 jezdci a koně v hodině. Hodina je sestavena dle dovednosti jezdce a jeho požadavků. Pro začátečníky výuka na lonži, pro pokročilé drezurní cviky a úlohy, kavaletová práce, případně menší skoky či příprava na ZZVJ. Standartní délka trvání 60 minut, včetně příparvy koně, v sedle cca 45 minut. Nově lze i kratší verzi v délce trvání 30 minut, v sedle cca 25 minut. Vhodné pro začátečníky nebo ke zdokonalení jízdy, přípravy na...

 • Procházka na koni Procházka na koni

  Jízda na koni v terénu, pro nejmenší s vodičem, pro méně zkušené jezdce s vodičem, ale i pro samostatné jezdce. Délka trvání cca 60 minut dle dohody. Jezdec se případně okrajově seznámí s přípravou koně nebo péčí o koně po jízdě. Pozor - z pravidla počítejte s vyšší časovou náročností :-)  

 • Rodinný HIPO-RELAX Rodinný HIPO-RELAX

  Pro děti a jejich rodiče. Zapůjčíme poníka/koníka k mazlení, čištění, česání, pasení i k procházkám aj. dle přání. Vhodné nejen pro nejmenší děti, které chtějí za dozoru svých rodičů trávit čas s koníkem a poznat tak koňský svět. V úvodní hodině vše představíme, naučíme základům manipulace s koníky a následně si lze k těmto účelům poníka/koníka zapůjčit.

 • Ustájení - boxové / venkovní Ustájení - boxové / venkovní

  Ustajení koní v boxe (3,5x3m / 4x3m) v režimu 12/12 nebo dle předem domluveného režimu, dle smluvní dohody. Venkovní ustájení koní v režimu 24/7 s přístřešeky, nosnstop senem a vodou, lizem, letní a zimní výběh (s částečným zpevnění). V tuto chvíli jsou volné k pronájmu 1-2 boxy (dle požadavků a dohody).

 • Pronájem jízdárny Pronájem jízdárny

  Máte možnost si pronajmout osvětlenou pískovou jízdárnu (včetně skokového materiálu) či travnatou jízdárnu anebo ohraničenou kruhovou pískovou jízdárnu.

 • Pronájem přepravníku pro koně Pronájem přepravníku pro koně

  Možnonst pronájmu přepravníku pro 2 koně. Celková hmostnost 2t.

 • Semináře, kurzy, soustředění a tábory

  pořádáme semináře, kurzy, soustředění ale i tábory a další možnosti vzdělávání a využití volnočasových aktivit nejen pro pokročilé a začátečníky.  

Dárkové poukazy - lze zakoupit dárkový poukaz na jednotlivé služby, které jsou v nabídce (na poukazech pouze ilustrativně uvedena individální hodina, lze upravit dle požadavků). 

 

Kontakt

Stáj HorsesDubany
Dubany 94
530 02 Pardubice
FB : https://www.facebook.com/groups/1227581850618614/

723 984 372, 724 508 230

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode